Apie

Labas, aš Monika!

Džiaugiuosi, kad užsukai į mano virtualius namus! Leisk papasakoti daugiau apie save..

Esu verslo mentorė ir partnerė. Padedu veiklioms moterims ir smulkiesiems verslams išsigryninti prioritetus, įsivesti aiškumo, gerinti produktyvumą bei laiko planavimą, inicijuoti drąsius sprendimus ir pokyčius pasiekti ilgalaikių strateginių žingsnių dėka.

Visi verslai ir asmenybės – skirtingi, ko pasekoje siekiame atrasti savąjąautentišką strategiją. Mano užduotis – atrasti individualius ir nestandartinius sprendimus, geriausiai tinkančius kliento verslui.

Daug laiko investuoju į asmeninį tobulėjimą, inovatyvių sprendimų paiešką bei kūrybiškumo ugdymą. Mano manymu, tai vienos svarbiausių savybių, kurias turi turėti verslo mentorius.

Mano stipriosios kryptys – planavimas, pardavimai, komunikacija, bendradarbiavimai ir strateginės analizės.

Dalinuosi suprantama ir praktiškai patikrinta informacija, ekspertinio lygio rekomendacijomis ir skatinu priimti drąsius sprendimus. Padedu sudėlioti veiksmų seką ir išsigryninti strategines kryptis – vedančias į realų veiklos augimą. Ko pasekoje, nejaučiamas pasimetimas ar abejonės ir lengviau siekti verslo tikslų.

Mano asmeninis požiūris į verslą – kiek kitoks. Man itin svarbi emocinė būsena, ryšio kūrimas su klientu, verslo kūrimas ir plėtojimas pagal vertybes, turimą gyvenimo būdą.

Į iššūkius žiūriu, kaip į galimybes ir tai skatinu daryti – kitus.

Mano klientės – įkvepiančios verslų įkūrėjos, savo sričių profesionalės, teikiančios paslaugas ir kuriančios produktus. Pradėjusios socialinių tinklų pagalba komunikuoti apie savo veiklas, tačiau ilgainiui supratusios, kad socialiniai tinklai nėra vienas ir pagrindinis verslo įrankis: reikalinga strategija, kuri padėtų sėkmingai augti ir tapti atpažįstamu, stipriu bei vertinamu prekiniu ženklu.

Drauge galime dirbti ties šiomis ekspertinėmis sritimis: esamos situacijos įvertinimas ir analizė, prioritetai ir kasdienis planavimas, pardavimų ar veiklos metinė strategija, išskirtinumai ir atpažįstamumas, konkurencinės aplinkos įvertinimas, klientų pritraukimas, tikslinės auditorijos apsibrėžimas, rinkos analizės, skaitmeniniai produktai, naujų produktų ar paslaugų įvedimas, komunikacija (vidinė ir išorinė), pirmųjų komandos narių paieška ir jų įvedimas į efektyvų darbą, vertės pasiūlymas, tikslai/misija/vizija, ryšio kūrimo ir lojalumo programų sudarymas.

Taip pat, priklausau Versli Lietuva ir Idialogue mentorių tinklams.

Toliau rašydama sugrįžau į praeitį ir pasidalinau keliais asmeniniais dalykais, jei įdomu, kviečiu skaityti toliau..

Dar gimnazijoje supratau koks malonumas – turėti komandą, laisvę organizuoti, planuoti pusmečio ir metų darbus, jausti šiurpuliukus kiekvieno renginio metu.. tai man parodė, kuo noriu gyventi ateityje.

Jei paklaustum, kodėl pradėjau savo veiklą? Atsakyčiau, kad dėl LAISVĖS. Laisvės – kurti, priimti sprendimus ir finansinės.

Visiškai nebijau pripažinti, kad nesu sukūrusi milijoninio verslo, o priešingai, pradėjau dar gimnazijoje ir turėjau 2 veiklas – Kalėdų Senelio laiškus bei užsiėmiau Fotografija. Ir tuometiniu laikotarpiu taikiau marketinginius žingsnius – kūriau svetaines, planuodavau, stiprinau ryšį su klientais, ieškojau bendradarbiavimo galimybių su tuometiniais bloger’iais, komunikavau soc. tinkluose.

Su studijų pasirinkimu – nenustebinsiu. Nešiojuosi Verslo vadybos diplomą ir labai džiaugiuosi šiuo sprendimu. Mokslus kramsnojau su malonumu – ateityje save mačiau verslo pasaulyje.

Tada patraukiau į smulkiuosius verslus, kuriuose gausu išbandymų ir dar neatrastų galimybių. Sukausi privačiuose švietimo versluose užsienyje ir Lietuvoje, buvau direktoriaus dešiniąja ranka, padalinio vadove, projektų-komunikacijos vadove ir Brand Manager dviejuose startuolių projektuose.

Gretimais sekė pagalba draugams – pradedantiems nuosavus verslus.. tačiau net nebuvo minties, kad visa tai gali sietis su tuo kuo užsiimu dabar.

Šalia smulkiųjų verslų konsultavimo vystau savo 4-ąją veiklą – užsienio rinkoje.

Drauge galime išvystyti tokį verslą, kuris atneš ne tik stabilius pardavimus, bet kurs vertę ir paliks pėdsaką visuomenėje, o svarbiausia, atlieps jūsų vertybes, leis mėgautis kūryba – kartu gebant vadovautis ir strateginiu planu. Kviečiu susisiekti!

UŽSIREGISTRUOTI VERSLO SESIJAI