Apie

Labas, aš Monika!

Džiaugiuosi, kad užsukai į mano virtualius namus! Leisk papasakoti daugiau apie save..

Esu Verslo mentorė ir partnerė. Padedu moterims, svajojančioms uždirbti iš mylimo hobio – atrasti save ir pradėti naują etapą bei vykdančioms veiklą – augti, burti bendruomenes ir inicijuoti drąsius sprendimus. Daugiau apie mano darbo pobūdį – skaityti čia.

Visi verslai ir asmenybės – skirtingi, ko pasekoje negalime sau taikyti kaimyno strategijos. Mano užduotis – atrasti individualius ir nestandartinius sprendimus, geriausiai tinkančius kliento verslui.

Daug laiko investuoju į asmeninį tobulėjimą, inovatyvių sprendimų paiešką bei kūrybiškumo ugdymą. Mano manymu, tai vienos svarbiausių savybių, kurias turi turėti verslo mentorius.

Mano tikslas: Edukuoti. Skleisti emociją. Ugdyti požiūrį.

Edukuoti.

Dalinuosi suprantama informacija, ekspertinėmis žiniomis bei įrankiais ir skatinu priimti drąsius pasirinkimus. Padedu strategiškai sudėlioti veiksmų seką, kad tai vestų į realų veiklos augimą. Ko pasekoje, nejaučiamas pasimetimas ar abejonės ir ryžtingai siekiama svajonių.

Skleisti emociją.

Įsivaizduok, kad tu esi filmo Herojus, o aš Gidas – vedantis Tave reikiama kryptimi, palaikantis, įkvepiantis, atviras, nestokojantis humoro, o suklupus – padedantis atsistoti. Štai tokį (netradicinį) mentoriaus paveikslą, stengiuosi perteikti visuomenei.

Siekiu nešti žinutę, kad verslo kūrimo procesas, gali būti malonus.

Bendruomenė užima svarbią vietą, tad soc. tinklo Instagram ir naujienlaiškio pagalba – siekiu suburti vieningą, stiprią, verslių moterų bendruomenę.

Ugdyti požiūrį.

Mano požiūris į verslą – kiek kitoks. Man labai svarbi emocinė būsena, ryšio kūrimas su klientu, verslo kūrimas ir plėtojimas pagal vertybes, turimą gyvenimo būdą.

Į iššūkius žiūriu, kaip į galimybes ir tai skatinu daryti – kitus.

Daugiau apie mano darbo pobūdį – skaityti čia.

Mano klientės – nuostabios verslų įkūrėjos, savo sričių profesionalės, pradėjusios socialinių tinklų pagalba komunikuoti apie savo veiklas, tačiau supratusios, kad socialiniai tinklai nėra vienas ir pagrindinis verslo įrankis: reikalinga strategija, kuri padėtų sėkmingai augti – įtraukiant ir kitus metodus.

Didelę svarbą teikiu klientų patirtims. Su kiekviena moterimi dirbame ties lojaliais klientais, parduodančiais atsiliepimais, inovatyvių sprendimų pritaikymu ir išskirtinumais.

Drauge galime dirbti ties pardavimų strategija, išskirtinumais, atpažįstamumu, skaitmeniniais produktais, pirmųjų komandos narių paieška ir įvedimu, klientų pritraukimu, komunikacija, ryšio kūrimo ir lojalumo programų sudarymu.

Taip pat, priklausau Versli Lietuva ir Idialogue mentorių tinklams.

Toliau rašydama sugrįžau į praeitį ir pasidalinau keliais asmeniniais dalykais, jei įdomu, kviečiu skaityti toliau..

Dar gimnazijoje supratau koks malonumas – turėti komandą, laisvę organizuoti, planuoti pusmečio ir metų darbus, jausti šiurpuliukus kiekvieno renginio metu.. tai man parodė, kuo noriu gyventi ateityje.

Jei paklaustum, kodėl pradėjau savo veiklą? Atsakyčiau, kad dėl LAISVĖS. Laisvės – kurti, priimti sprendimus ir finansinės.

Visiškai nebijau pripažinti, kad nesu sukūrusi milijoninio verslo, o priešingai, pradėjau dar gimnazijoje ir turėjau 2 veiklas – Kalėdų Senelio laiškus bei užsiėmiau Fotografija. Ir tuometiniu laikotarpiu taikiau marketinginius žingsnius – kūriau sau svetaines, planuodavau kaip išlaikyti klientus, kad jie ne tik sugrįžtų, bet ir rekomenduotų kitiems.. O sekėsi – puikiai ir dabar šiek tiek gailiuosi, kad Kalėdų Senelio laiškus praėjus 3 metams apleidau, nes studijos tapo prioritetu.

Su studijų pasirinkimu – nenustebinsiu. Nešiojuosi Verslo vadybos diplomą ir labai džiaugiuosi šiuo sprendimu. Mokslus kramsnojau su malonumu, nes ateityje save mačiau – verslo pasaulyje.

Tada patraukiau į smulkiuosius verslus, kuriuose gausu išbandymų ir dar neatrastų galimybių. Sukausi privačiuose švietimo versluose užsienyje ir Lietuvoje, buvau direktoriaus dešiniąja ranka, padalinio vadove, projektų-komunikacijos vadove ir Brand Manager dviejuose startuolių projektuose.

Gretimais sekė pagalba draugams – pradedantiems nuosavus verslus.. tačiau net nebuvo minties, kad visa tai gali sietis su ateitimi, būtent ten, kur esu dabar..

Daugiau apie mano darbo pobūdį – skaityti čia.

Drauge galime sukurti tokį verslą, kuris atneš ne tik pardavimus, bet kurs vertę, burs žmones į bendruomenes ir svarbiausia, atlieps jūsų vertybes, leis mėgautis kūryba.. Kviečiu pažintiniam kavos puodeliui!