Paslaugos

1

PLANAVIMAS

Išgryninamos veiklos kryptys, numatomas finansinis augimas, aptariami produktai, patarimai paskirstant ribotą biudžetą

2

PARDAVIMAI

Pasitelkdama strategines įžvalgas, empatiją ir laiko patikrintas rekomendacijas – padėsiu pagerinti pardavimus ir kurti ryšį su klientais

3

STRATEGIJA

Strategijos, padėsiančios įveikti iššūkius, prisitaikyti prie rinkos pokyčių ir praplėsti augimo galimybes, kūrimas


Mano tikslas – pamatyti tavyje stiprybes, atrasti autentiškumą nebandant tavęs pakeisti ir tavo veikloje juntamą chaosą struktūruoti į strategiją: padėti rasti sprendimus, įvesti daugiau aiškumo, išgryninti prioritetus ir strategines kryptis. Padėti tapti produktyvesniais, kad galėtumėte lengviau valdyti ir planuoti laiką. Šalia to, besąlygiškai palaikyti ir suteikti geriausias ekspertines rekomendacijas.

Nuosava veikla
Metai dirbant su smulkiaisiais verslais ir kūrėjais
Individualios mentorystės
Individualios konsultacijos


Pažadu sudaryti išsamų ir pritaikytą jums planą bei padėti išskirstyti prioritetais – jūsų darbų sąraše.

Padėsiu išlaikyti dėmesį tam, kas svarbiausia einamuoju laikotarpiu.

Užtikrinsiu atskaitomybę ir įsipareigojimą.

Palaikysiu ir suteiksiu grįžtamąjį ryšį kiekviename žingsnyje.

Suteiksiu ekspertines verslumo, pardavimų, planavimo, komunikacijos rekomendacijas.


„Į Moniką kreipiausi supratusi, kad reikia profesionalo pagalbos pasidarant verslo auditą, susidėliojant reikalingus ir esminius dalykus tam, kad verslas, iš užsibuvimo viename taške, pajudėtų pirmyn kaip galima labiau.
Monika puikiai sudėliojo pagrindinius akcentus, kuriuos reikia pasidaryti, suteikė profesionalią pagalbą. Dirbdama su ja sužinojau daugybę labai naudingų dalykų, kurie jau pravertė ir pravers ateityje. Įvykdžius tam tikrus dalykus iš karto atsirado naujų klientų srautas. Esu labai dėkinga Monikai už profesionalų įsitraukimą ir pagalbą.
” –Živilė, kelionių planuotoja

Verslo konsultacija – kas toliau?

Tai individuali sesija (2 val.) skirta paslaugų/produktų kūrėjams, solo ir smulkiesiems verslams, kurie nori pradėti vystyti arba sužinoti, kaip auginti jau turimą veiklą.

Įžvalgos iš šalies apie jūsų veiklą ir ekspertinės rekomendacijos turimais klausimais. Gairės veiklos augimui. Atsakymai į jūsų klausimus.

Investicija – 200 €/2 val. Įeina – auditas (tinklapio ir soc. tinklų), individualus veiksmų planas, įrankiai ir atsakymai į trumpus klausimus po konsultacijos 2 mėn.

Individuali 12 mėn. verslo strategija

Strategiją sudarys jūsų veiklos pardavimų planas, žinomumo didinimo būdai, bendradarbiavimai ir komunikacijos gairės soc. tinkluose. Strategija rengiama atlikus išsamią jūsų veiklos ir rinkos, kurioje veikiate analizę. Šalia – pasidalinsiu rekomendacijomis, kaip pagerinti kliento kelią internetinėje svetainėje.

Skirta paslaugų/produktų kūrėjams, solo ir smulkiesiems verslams, kurie peržengė pradinį etapą ir ieško būdų – auginti veiklą.

12 mėn. planas veiklos augimui, pardavimų didinimui, komunikacijos gerinimui ir efektyvesniam darbų planavimui.

Investicija – 400 €/2,5 val. konsultavimas + strategijos sudarymas (iki 1,5 mėn.)

Individuali mentorystė

3 arba 6 mėn. mentorystė skirta paslaugų/produktų kūrėjams, solo ir smulkiesiems verslams.

Mentorystėje nėra įrašytų paskaitų ir darbo grupėje. Nuolatos gaunate grįžtamąjį ryšį ir individualų dėmesį susitikimų metu bei tarp sesijų – bendraujame soc. tinklų pagalba.

Atrasime jūsų stiprybes, sukursime (ir pradėsime įgyvendinti) stabilią ir nuoseklią veiklos strategiją skirtą augimui, pardavimų didinimui ir efektyvesniam darbui.

Investicija – 200 €/mėn. (6 mėn.) ir 230 €/mėn. (3 mėn.)„Man konsultacijų metu patinka atmosfera. Jokio gėdos jausmo ir drovumo, kad nemoku, nežinau ir pan. Rami savijauta, kuri atsiranda tik dėl tavo supratingumo ir palaikymoĮžvalgos pateikiamos atlikus didelį paruošiamą darbą, išnagrinėjus kliento (mano) situaciją. Jokių nepagrįstų rekomendacijų. Taip pat rekomendacijos ne bendros šabloninės, o pritaikytos individualiai. Konsultacijos moderavimas nuostabus. Ji vyksta darbingai, “ant” tempo. Man strategija įneš aiškumo, nuoseklumo.“Raminta, iniciatyvos vaikams įkūrėja


Dažniausiai užduodami klausimai

Kviečiu išsigryninti idėją, susidėlioti pamatą jūsų veiklos startui ir numatyti artimiausius žingsnius su sukurtais įrankiais, sesijomis ir dirbtuvėmis – https://jahanimonika.lt/parduotuve/ Sukurta remiantis realiomis verslų strategijomis, patirtimi turint 4 nuosavas veiklas ir dirbant 7+ metų su solo bei smulkiaisiais verslais.

· Įrašyti mokymai, įrankiai – čia

· Mentorystė – 3/6 mėnesių trukmės

· Individuali konsultacija 2 val. · Individualios dvi konsultacijos + 12 mėn. strategija orientuota į veiklos augimą

Ne, šių paslaugų neteikiu. Taip pat, nekonsultuoju teisiniais ir verslo formų bei mokesčių klausimais.

Įsigijant mentorystės paketą, mokama kas mėnesį. Sudarant strategiją – mokama per 2 kartus. O kitoms paslaugoms mokėjimas dalimis netaikomas.

Atliksiu veiklos analizę ir apžvelgsime ko trūksta bei ką galėtume patobulinti. Tikslas – surasti ką ir kaip pagerinti, o ne dairytis atgal, ką blogai esame padarę 🙂

Strategijos veiksmingumas priklauso nuo įdedamo indėlio, skiriamo laiko, užduočių atlikimo, testavimo proceso ir rinkos pažinimo. Jei matome, kad neveikia kažkuris būdas – nieko nelaukę, keičiame ir išbandome kitą.

Veiklios moterys dirbančios sau ir smulkusis verslas:

· Norintys išsiugdyti planavimo įpročius;

· Neatradę veiklos išskirtinimų ir stiprybių;

· Iki šiol nedirbę su veiklos strategija;

· Norintys praplėsti veiklą – už soc. tinklų ribų;

· Norintys pagerinti pardavimus ir susikurti stabilumą;

· Svajojantys apie plėtrą, didesnį žinomumą ir naujas galimybes;

· Neturintys veiklos pamatų ir nepakankamai gerai pažįstantys savo potencialius klientus.

Tikrai taip, o jei neturėsiu atsakymo – nukreipsiu pas atitinkamus specialistus. Visuomet pasidalinu rekomendacijomis puikių specialistų.

Ne visais atvejais. Kuo žmogus geriau pažįsta save ir yra išsigryninęs – su kuo nori dirbti, tuo mažiau tokio pobūdžio analizių reikia.

Uždavusi tikslingus klausimus, galiu sužinoti reikalingus atsakymus, kurių užteks sklandžiam darbui.

Produktų verslams ir tiems, kuriems sekasi sunkiau, visuomet rekomenduoju atlikti tokias analizes. Suteikiu įrankius bei atlikus duodu grįžtamąjį ryšį, paaiškinu, kur tą informaciją naudoti.

Rekomenduoju mentorystę arba konsultaciją. Sudarysime (arba atnaujinsime) jūsų veiklos strategiją. Peržvelgsime kuriose srityse jaučiamas sąstingis ir įnešime daugiau įkvėpimo, kūrybiškumo ir naujo žvilgsnio į produktą, klientą bei save. Realius rezultatus pamatysite – mentorystės metu.

Gali tekti palaukti 2-3 mėnesius.

Nereikėtų nerimauti: prieš priimant sprendimą – ar galime dirbti kartu, susirašysime arba susiskambinsime nuotoliniam 20-30 min. skambučiui, kur mums paprastai ir laisvai bendraujant, paaiškės esami iššūkiai.

1) Atidžiai išanalizuoju kiekvieno kliento veiklos rinką ir parenku tokius sprendimus, kurie tiktų jų veiklai ir gyvenimo būdui.

2) Didelį dėmesį skiriu asmeniniam augimui ir psichologijai.

3) Užduodu taiklius klausimus ir su empatija žiūriu į kiekvieną situaciją bei žmogų.

4) Man svarbi bendruomenė, kuriama vertė, sąmoningi verslo sprendimai ir smagus procesas, teikiantis malonumą.

5) Mano stipriosios kryptys – planavimas, pardavimai, komunikacija, bendradarbiavimai ir strateginės analizės.

6) Reali internetine gyvuojančių verslų kūrimo bei vystymo patirtis nuo 2012 m.

7) Aukštojo mokslo diplomas – verslo vadybos srityje.

Kviečiu paskaityti tikrus klienčių atsiliepimus apie darbą drauge – žemiau.

Ne, viskas vyksta mums bendraujant individualiai – sesijų metu. Jei reikalinga, pasidalinu Canva technine pamoka, kuri nufilmuota mokymams.

Kiekviena mentorystė turi savo tikslus, kuriuos stengiamės pasiekti. Sudaromas mentorystės planas, kuomet kiekviena sesija turi savo temą.

Atsižvelgiant, kur stringame, kaip greitai klientė įsisavina naujus dalykus ir kokiu tempu įpratusi dirbti, taip judame į priekį.

Nereikėtų nerimauti, jei dirbate lėčiau – su įvairiomis moterimis esame dirbę ir atrandame efektyvų darbo stilių.

Kiekvienoje sesijoje užduodami namų darbai ir suteikiamas grįžtamasis ryšys.

Tarp sesijų – bendraujame žinutėmis.

Ne, visos strategijos sudaromos individualiai. Mentorystėje nieks nebandys jūsų pakeisti. Mano tikslas atrasti jūsų stiprybes ir suteikti reikalingą informaciją jūsų veiklai augti ir kreipti ta linkme, kad kiekvieną metodą pritaikytumėte sau – savo vertybėms, įsitikinimams, pojūčiams, požiūriui ir pan. Taip sukuriant – autentišką asmeninį prekinį ženklą.

Ne, tai individuali mentorystė ir visas dėmesys jums bei jūsų veiklai.

Žinoma!

Ką kalba klientės..

Man buvo svarbu, kad agresyviai nespaustų bei nenukreipinėtų man viduje nenorima kryptimi. Augti yra daug būdų, aš noriu ramiai, lėtai, tvariai ir savo tempu. Išėjau su sutvarkytais klientų starto procesais, išgrynintomis paslaugomis ir kitokiu požiūriu į savo verslą. Tie žingsneliai atrodė maži, organiški, nepastebimi, tačiau atsigręžus atgal – pokyčiai dideli bei pelningi. Per mentorystę naudingiausia buvo, kad netikėtose vietose pirštu parodei, kur jų nebrėžiau. Tikrai nebūčiau pati susipratusi, atrodė ar dėl smulkmenų verta drumsti vandenį. Dabar, pritaikiusi taktikas jaučiu, ‘ant kiek’ daugiau energijos bei įkvėpimo turiu. Darsyk ačiū! Rekomenduoju tave norintiems, kad būtų įsiklausoma į juos 🙂 Ir taip pat siekiantiems proveržio versle.

EglėReklamos specialistė ir agentūros įkūrėja

Ateiti pas jus man labai nuoširdžiai rekomendavo viena moteris ir džiugu, kad ta rekomendacija manęs nenuvylė. Labai gerai atsimenu, kad po pirmosios sesijos aš apsiverkiau ir ištariau: Dievas man jus atsiuntė! Atėjau pas jus su didele netvarka galvoje, pasimetimu ką ir kaip turiu daryti, nuo ko pradėti, o jūs ramiai, apgalvotai ir iš lėto padėjote viską gražiai sudėlioti į dėžutes ir tas dėžutes sistemingai sudėti į lentynas. Aš buvau lyg vargšė Pelenė, kuri nežinojo ką daryti, o jūs buvot mano geroji Fėja, kuri mane sutvarkė, aprengė ir paruošė į iškilmingą puotą. Kaip ir pasakoje, taip ir čia aš gavau strateginį planą ką turiu daryti ir kaip elgtis, kad viskas eitųsi tvirtais ir užtikrintais žingsniais. Ačiū, Monika! O visom moterims, kurios jaučiasi taip, kaip aš mentorystės pradžioje, su netvarka galvoje ir pasimetimu – rekomenduoju pasitikėti Monika ir ryžtis šiai mentorystei ir naudingai pažinčiai.

SandraEl. parduotuvės/fizinio punkto įkūrėja ir savininkė

Dėkojame už konsultaciją. Labiausiai mums patiko nuoširdumas, įsigilinimas į mūsų situaciją bei konkretūs būdai ir priemonės mūsų sunkumams spręsti. Rekomenduotume visiems, kurie pradėję verslą susiduria su sunkumais marketingo srityje.

Indrė ir MariusEl. parduotuvės įkūrėjai ir savininkai

Jeigu reikėtų mentorės, tikrai ja būtų Monika. Ją rinkčiausi dėl jos šiltumo, draugiškumo, paprastumo, patirties. O be to, jos kuriamo turinio dėka daug sužinojau apie tai, kaip reikia vystyti savo veiklą, gavau įkvepimo judėti į priekį. Tad manau jog Monika galėtų atsakyti į daugelį kylančių klausimų.
Dalyvaudama mokymuose sužinojau daug naujo ir viską pritaikiau iš karto! Ėmiausi veiksmų jau tą pačią dieną. Tai, ką išmokau palengvina man darbą. Rekomenduočiau visoms pradedančioms savo veiklą, tiek abejojančioms dėl savo pasirinkimų ir kelio, tiek jau tvirtai žinančioms, ko nori.

ErikaMokymų dalyvė

Monika mums yra atradimas! Aš ir kolegė neseniai pradėjome verslą – atidarėme grožio studiją, tačiau yra daug sričių ir niuansų, kur neturime daug patirties, tad mėnuo su Monikos mentoryste mums atvėrė akis. Gavome labai daug patarimų, konkrečių užduočių ką padaryti, kad pasiektume vieno ar kito rezultato, nuolatinį palaikymą ir konsultacijas. Kiekvienam savaitiniam susitikimui Monika atvykdavo su puikia nuotaiką, daug energijos ir pasiruošusi kalną informacijos. Esame dėkingos ir susižavėjusios, tad bendradarbiavimą pratesėme dar mėnesiui!

PaulinaGrožio salono bendraįkūrėja


Po pirmos nemokamos konsultacijos su Monika, aš supratau, kad būtent tokio žmogaus man reikia mano solo verslo pradžioje.
Kūrybiški sprendimai, pritaikyti konkrečiai veiklai, įrankiai, patarimai, jokio „spaudimo”, kryptingas vedimas, visokeriopas palaikymas – svarbiausi dalykai, dėl kurių esu dėkinga ir nuoširdžiai rekomenduoju ilagalaikę mentorystę su Monika.
Monika labai lanksčiai prisitaiko prie besikeičiančių aplinkybių bei nuomonių (o verslo pradžioje tikrai taip būna). Esu dėkinga už paruoštus pamatus strategijai, už vizijos išsigryninimą, tikslų iškėlimą ir už šiltą, nuoširdų bendradarbiavimą.

JustėDrabužių prekinio ženklo įkūrėja


Esu be galo dėkinga, jog išdrįsau ir pasirinkau konsultaciją kartu. 🙂 Neslėpsiu, mūsų susitikimo dienos laukiau ir su nerimu, ir su nekantrumu, nes nežinojau, ko laukti ir ką naudingo išsinešiu iš to. Visa mūsų diena buvo be galo turininga ir darbinga, turiu įrankius, ką ir kaip daryti, pilni lapai užrašų, o kur dar failai kompiuteryje. Dabar svarbiausia, jog toliau viskas priklauso tik nuo pačios manęs. Ačiū Tau, Monika, kad padėjai, sustygavai ir užvedei ant kelio, kaip elgtis toliau su komunikacija ir iš principo su pačiu mano darbu. Labai džiaugiuosi, jog turėjome laiką kartu, ačiū. 🙂

KristinaKonsultantė


Į Moniką kreipiausi supratusi, kad reikia profesionalo pagalbos pasidarant verslo auditą, susidėliojant reikalingus ir esminius dalykus tam, kad verslas, iš užsibuvimo viename taške, pajudėtų pirmyn kaip galima labiau.
Monika puikiai sudėliojo pagrindinius akcentus, kuriuos reikia pasidaryti, suteikė profesionalią pagalbą. Dirbdama su ja sužinojau daugybę labai naudingų dalykų, kurie jau pravertė ir pravers ateityje.
Įvykdžius tam tikrus dalykus iš karto atsirado naujų klientų srautas.
Esu labai dėkinga Monikai už profesionalų įsitraukimą ir pagalbą. O man beliko įvykdyti tai, kas suplanuota:)

ŽivilėKelionių planuotoja


Ačiū, Monika, parodei, kad planavimas nėra toks baisus ir slegiantis dalykas, kaip visą laiką įsivaizduodavau. Esu labai dėkinga už papildomą informaciją, susijusią su solo verslo virtuve, už planavimo „griaučius”, kurie neleis nuklysti ir motyvacija ne tik daryti, bet daryti apgalvotai, tam kad būtų pasiekti tikslai!

DianaVerslo įvaizdžio specialistė

Pasirinkimą dirbti su Monika lėmė ne tik jos profesionalumas, bet ir jos įžvalga bei aistra padėti man pasiekti savo tikslus.
Į mentorystę atėjau su šiek tiek baimes, bet tuo pačiu ir su didžiausiu pasiryžimu išmokti ir tobulėti.
Mūsų darbo struktūra man padėjo įveikti šias baimes ir sužavėjo tavo atvirumas ir paprastumas, kurie labai skatino manęs drąsiai kelti klausimus ir dalintis mintimis.
Rekomenduočiau mentorystę su Monika visiems, kurie siekia išplėsti savo verslo galimybes ir augti kaip profesionalai.
Jos parama ir žinojimas gali pakeisti kiekvieno karjerą.
Ačiū dar kartą už visą paramą ir žinių dalijimąsi. Esu labai dėkinga už viską, ką išmokau ir pasiekiau šioje kelionėje.

JustinaKnygų fotografė

Ačiū Monika! Jau vakar įsivaizdavau, kad kai pradėsiu savo veiklą ir išsisemsiu, ar norėsiu plėstis vėl grįšiu pas Tave! Nu nes neįmanoma nepasiekt savo tikslų dirbant su Tavim. džiaugiuosi, kad tas kelias kažkaip atvedė iki Tavęs!

IevaPsichologė


Galiu pasakyti, kad išanalizuota mano situacija, t.y. mano e-shopas, jo tikslinė auditorija, idėja, o patarimai apie komunikaciją, marketingą, reklamą, pardavimus ir t.t. – tiesiog aukso vertės. Mano iššūkis buvo apie pardavimų skatinimą. Iš visos informacijos, kurią gavau, dėliojuosi prioritetus ir seką, ką po ko daryti. Nes informacijos gavau tikrai daug. Ir noriu ją panaudoti tikslingai. 
Rekomenduočiau dėl šių 3 dalykų: 1. įsigilinimas į kliento verslą; 2. pasidalinimas jau turėta patirtimi ar įžvalgomis; 3. grįžtamasis ryšys, domėjimasis kaip sekasi, o jei nesiseka, kokios to priežastys. Dar nepažinodama Tavęs , o tik iš Instagram, esu klaususi  patarimo ir atsakymą gavusi greitai ir nuoširdžiai. Ar reikia dar ką nors pridurti? Kaip sakoma nuoširdus bendravimas yra visa ko pagrindas. Tai kuria pasitikėjimą. Ir ačiū Tau už tai.

RenataEl. parduotuvės įkūrėja


Monika, kaip džiaugiuosi ir šoku džiaugsmo šokį! Ačiū už vedimą. Jau kelias dienas atgal norėjau pasidalinti kaip džiaugiuosi mūsų bendradarbiavimu ir savo asmeniniu augimu su jumis. Ir jūs ne tik verslo mentorė, jūs ir asmeninio augimo akseleratorius! Dėkinga labai labai už kantrybę ir lankstumą!

LauraTerapeutė


Svarstau, ar konsultuojant klientes kartais neužsiimate kokiais nors „užkalbėjimais”. Nes po jūsų konsultacijos mane ėmė nerealiai sektis, nors didelių pokyčių dar nespėjau įgyvendinti. Mane iš naujo per IG atrado seniai pamiršti klientai Pradėjau bendradarbiauti su 2 juridiniais asm. Jau nekalbu apie tai, kad įsibegėja produktų pardavimai ir jau turiu pasipildyti naujomis prekėmis. Nekelbant apie tai, kad išaugo mano pasitikėjimas, savivertė bei motyvacija suktis savo veikloje. Stebiu jus jau nevieną mėn.ir matau, kad jus pakeitėt mano požiūrį į verslą. Labai labai jums dėkinga!

AgilėAugintinių kirpyklos įkūrėja


Monika, tu Solo verslininkėms esi daugiau nei strategijos mokytoja, tu esi kaip dvasinis mentorius-gydytojas, kuris gydo sielas ir pakelia moterų viltis, mintis, pažadina iš miego gniaužtų, kuris vadinasi “nepasitikėjimas”, tu padedi moterims sužydėti jų veiklose. Monika, tu esi dievo apdovanota siela. Tu esi tas retas deimantas, kuriam verslas ir žmogiškumas turi žengti kartu, kuriam tai yra suderinama.

MonikaGrafikos dizainerė