Paslaugos

1

PLANAVIMAS

Išgryninamos veiklos kryptys, numatomas finansinis augimas, aptariami produktai, patarimai paskirstant ribotą biudžetą

2

PARDAVIMAI

Pasitelkdama strategines įžvalgas, empatiją ir laiko patikrintas rekomendacijas – padėsiu pagerinti pardavimus ir kurti ryšį su klientais

3

STRATEGIJA

Strategijos, padėsiančios įveikti iššūkius, prisitaikyti prie rinkos pokyčių ir praplėsti augimo galimybes, kūrimas


Mano tikslas – chaosą struktūruoti į strategiją: padėti rasti sprendimus, įvesti daugiau aiškumo į jūsų veiklą, išgryninti prioritetus ir strategines kryptis. Padėti tapti produktyvesniais, kad galėtumėte lengviau valdyti ir planuoti laiką. Šalia to, besąlygiškai palaikyti ir suteikti geriausias ekspertines rekomendacijas.

Nuosava veikla
Metai dirbant su smulkiaisiais verslais ir kūrėjais
Individualios mentorystės
Individualios konsultacijos


Pažadu sudaryti išsamų ir pritaikytą jums planą bei padėti išskirstyti prioritetais – jūsų darbų sąraše.

Padėsiu išlaikyti dėmesį tam, kas svarbiausia einamuoju laikotarpiu.

Užtikrinsiu atskaitomybę ir įsipareigojimą.

Palaikysiu ir suteiksiu grįžtamąjį ryšį kiekviename žingsnyje.

Suteiksiu ekspertines verslumo, pardavimų, planavimo, komunikacijos rekomendacijas.


„Ateiti pas jus man labai nuoširdžiai rekomendavo viena moteris ir džiugu, kad ta rekomendacija manęs nenuvylė. Labai gerai atsimenu, kad po pirmosios sesijos aš apsiverkiau ir ištariau: Dievas man jus atsiuntė! Atėjau pas jus su didele netvarka galvoje, pasimetimu ką ir kaip turiu daryti, nuo ko pradėti, o jūs ramiai, apgalvotai ir iš lėto padėjote viską gražiai sudėlioti į dėžutes ir tas dėžutes sistemingai sudėti į lentynas. Aš buvau lyg vargšė Pelenė, kuri nežinojo ką daryti, o jūs buvot mano geroji Fėja, kuri mane sutvarkė, aprengė ir paruošė į iškilmingą puotą. Kaip ir pasakoje, taip ir čia aš gavau strateginį planą ką turiu daryti ir kaip elgtis, kad viskas eitųsi tvirtais ir užtikrintais žingsniais. Ačiū, Monika! O visom moterims, kurios jaučiasi taip, kaip aš mentorystės pradžioje, su netvarka galvoje ir pasimetimu – rekomenduoju pasitikėti Monika ir ryžtis šiai mentorystei ir naudingai pažinčiai.“

Verslo konsultacija – kas toliau?

Tai individuali sesija (2 val.) skirta paslaugų/produktų kūrėjams, solo ir smulkiesiems verslams, kurie peržengė pradinį etapą ir yra pasiruošę augimui.

Įžvalgos iš šalies apie jūsų veiklą ir ekspertinės rekomendacijos turimais klausimais. Gairės veiklos augimui. Atsakymai į jūsų klausimus.

Investicija – 170 €/2 val. sesija

Verslo konsultacija – kas toliau? + 12 mėn. strategija

Tai dviejų sesijų paketas (2 val. ir 1 val.) + 12 mėn. strategija, kuri apims pardavimų planą, žinomumo didinimą, bendradarbiavimus ir šiek tiek komunikacijos soc.tinkluose. Strategija rengiama atlikus išsamią jūsų veiklos ir rinkos, kurioje veikiate analizę. Šalia – pasidalinsime rekomendacijomis, kaip pagerinti kliento kelią internetinėje svetainėje.

Skirtas paslaugų/produktų kūrėjams, solo ir smulkiesiems verslams, kurie peržengė pradinį etapą ir yra pasiruošę augimui.

12 mėn. planas veiklos augimui, pardavimų didinimui, komunikacijos gerinimui ir efektyvesniam darbų planavimui.

Investicija – 400 €/3 val. konsultavimo + strategijos sudarymas

Mentorystė kaip susikurti veiksmingą strategiją?

Individuali (3 ir 6 mėn.) mentorystė skirta paslaugų/produktų kūrėjams, solo ir smulkiesiems verslams.

Sukursime stabilią ir nuoseklią veiklos strategiją skirtą augimui, pardavimų didinimui ir efektyvesniam darbui. Palaikymas, darbas kartu ir individualūs sprendimai – tai apie ką yra mentorystė.

Investicija – 200 €/mėn. ir 230 €/mėn.

NAUJA: Mentorystė – kaip palaikyti augimą sudėtingu metu?

Individuali (4 ir 6 mėn.) mentorystė skirta paslaugų/produktų kūrėjams, solo ir smulkiesiems verslams, kurie dažnai patiria persidirbimą, nuovargį, bet nori palaikyti veiklos augimo pulsą kiekvieną mėnesį – su palaikymu, atskaitomybe ir galimybe pasitarti.

Investicija – 170 €/mėn.„Man konsultacijų metu patinka atmosfera. Jokio gėdos jausmo ir drovumo, kad nemoku, nežinau ir pan. Rami
savijauta, kuri atsiranda tik dėl tavo supratingumo ir palaikymo. Įžvalgos pateikiamos atlikus didelį paruošiamą darbą, išnagrinėjus kliento (mano) situaciją. Jokių nepagrįstų rekomendacijų. Taip pat rekomendacijos ne bendros šabloninės , o pritaikytos individualiai. Konsultacijos moderavimas nuostabus. Ji vyksta darbingai, “ant” tempo. Man strategija įneš aiškumo, nuoseklumo.“


Ką kalba klientės..

Monika, tu Solo verslininkėms esi daugiau nei strategijos mokytoja, tu esi kaip dvasinis mentorius-gydytojas, kuris gydo sielas ir pakelia moterų viltis, mintis, pažadina iš miego gniaužtų, kuris vadinasi “nepasitikėjimas”, tu padedi moterims sužydėti jų veiklose. Monika, tu esi dievo apdovanota siela. Tu esi tas retas deimantas, kuriam verslas ir žmogiškumas turi žengti kartu, kuriam tai yra suderinama.

MonikaGrafikos dizainerė

Ačiū, Monika, parodei, kad planavimas nėra toks baisus ir slegiantis dalykas, kaip visą laiką įsivaizduodavau. Esu labai dėkinga už papildomą informaciją, susijusią su solo verslo virtuve, už planavimo „griaučius”, kurie neleis nuklysti ir motyvacija ne tik daryti, bet daryti apgalvotai, tam kad būtų pasiekti tikslai!

DianaVerslo įvaizdžio specialistė

Monika mums yra atradimas! Aš ir kolegė neseniai pradėjome verslą – atidarėme grožio studiją, tačiau yra daug sričių ir niuansų, kur neturime daug patirties, tad mėnuo su Monikos mentoryste mums atvėrė akis. Gavome labai daug patarimų, konkrečių užduočių ką padaryti, kad pasiektume vieno ar kito rezultato, nuolatinį palaikymą ir konsultacijas. Kiekvienam savaitiniam susitikimui Monika atvykdavo su puikia nuotaiką, daug energijos ir pasiruošusi kalną informacijos. Esame dėkingos ir susižavėjusios, tad bendradarbiavimą pratesėme dar mėnesiui!

PaulinaGrožio salono bendraįkūrėja


Po pirmos nemokamos konsultacijos su Monika, aš supratau, kad būtent tokio žmogaus man reikia mano solo verslo pradžioje.
Kūrybiški sprendimai, pritaikyti konkrečiai veiklai, įrankiai, patarimai, jokio „spaudimo”, kryptingas vedimas, visokeriopas palaikymas – svarbiausi dalykai, dėl kurių esu dėkinga ir nuoširdžiai rekomenduoju ilagalaikę mentorystę su Monika.
Monika labai lanksčiai prisitaiko prie besikeičiančių aplinkybių bei nuomonių (o verslo pradžioje tikrai taip būna). Esu dėkinga už paruoštus pamatus strategijai, už vizijos išsigryninimą, tikslų iškėlimą ir už šiltą, nuoširdų bendradarbiavimą.

JustėDrabužių prekinio ženklo įkūrėja


Esu be galo dėkinga, jog išdrįsau ir pasirinkau konsultaciją kartu. 🙂 Neslėpsiu, mūsų susitikimo dienos laukiau ir su nerimu, ir su nekantrumu, nes nežinojau, ko laukti ir ką naudingo išsinešiu iš to. Visa mūsų diena buvo be galo turininga ir darbinga, turiu įrankius, ką ir kaip daryti, pilni lapai užrašų, o kur dar failai kompiuteryje. Dabar svarbiausia, jog toliau viskas priklauso tik nuo pačios manęs. Ačiū Tau, Monika, kad padėjai, sustygavai ir užvedei ant kelio, kaip elgtis toliau su komunikacija ir iš principo su pačiu mano darbu. Labai džiaugiuosi, jog turėjome laiką kartu, ačiū. 🙂

KristinaKonsultantė


Į Moniką kreipiausi supratusi, kad reikia profesionalo pagalbos pasidarant verslo auditą, susidėliojant reikalingus ir esminius dalykus tam, kad verslas, iš užsibuvimo viename taške, pajudėtų pirmyn kaip galima labiau.
Monika puikiai sudėliojo pagrindinius akcentus, kuriuos reikia pasidaryti, suteikė profesionalią pagalbą. Dirbdama su ja sužinojau daugybę labai naudingų dalykų, kurie jau pravertė ir pravers ateityje.
Įvykdžius tam tikrus dalykus iš karto atsirado naujų klientų srautas.
Esu labai dėkinga Monikai už profesionalų įsitraukimą ir pagalbą. O man beliko įvykdyti tai, kas suplanuota:)

ŽivilėKelionių planuotoja

Ačiū Monika! Jau vakar įsivaizdavau, kad kai pradėsiu savo veiklą ir išsisemsiu, ar norėsiu plėstis vėl grįšiu pas Tave! Nu nes neįmanoma nepasiekt savo tikslų dirbant su Tavim. džiaugiuosi, kad tas kelias kažkaip atvedė iki Tavęs!

IevaPsichologė


Galiu pasakyti, kad išanalizuota mano situacija, t.y. mano e-shopas, jo tikslinė auditorija, idėja, o patarimai apie komunikaciją, marketingą, reklamą, pardavimus ir t.t. – tiesiog aukso vertės. Mano iššūkis buvo apie pardavimų skatinimą. Iš visos informacijos, kurią gavau, dėliojuosi prioritetus ir seką, ką po ko daryti. Nes informacijos gavau tikrai daug. Ir noriu ją panaudoti tikslingai. 
Rekomenduočiau dėl šių 3 dalykų: 1. įsigilinimas į kliento verslą; 2. pasidalinimas jau turėta patirtimi ar įžvalgomis; 3. grįžtamasis ryšys, domėjimasis kaip sekasi, o jei nesiseka, kokios to priežastys. Dar nepažinodama Tavęs , o tik iš Instagram, esu klaususi  patarimo ir atsakymą gavusi greitai ir nuoširdžiai. Ar reikia dar ką nors pridurti? Kaip sakoma nuoširdus bendravimas yra visa ko pagrindas. Tai kuria pasitikėjimą. Ir ačiū Tau už tai.

RenataEl. parduotuvės įkūrėja


Monika, kaip džiaugiuosi ir šoku džiaugsmo šokį! Ačiū už vedimą. Jau kelias dienas atgal norėjau pasidalinti kaip džiaugiuosi mūsų bendradarbiavimu ir savo asmeniniu augimu su jumis. Ir jūs ne tik verslo mentorė, jūs ir asmeninio augimo akseleratorius! Dėkinga labai labai už kantrybę ir lankstumą!

LauraTerapeutė


Svarstau, ar konsultuojant klientes kartais neužsiimate kokiais nors „užkalbėjimais”. Nes po jūsų konsultacijos mane ėmė nerealiai sektis, nors didelių pokyčių dar nespėjau įgyvendinti. Mane iš naujo per IG atrado seniai pamiršti klientai Pradėjau bendradarbiauti su 2 juridiniais asm. Jau nekalbu apie tai, kad įsibegėja produktų pardavimai ir jau turiu pasipildyti naujomis prekėmis. Nekelbant apie tai, kad išaugo mano pasitikėjimas, savivertė bei motyvacija suktis savo veikloje. Stebiu jus jau nevieną mėn.ir matau, kad jus pakeitėt mano požiūrį į verslą. Labai labai jums dėkinga!

AgilėAugintinių kirpyklos įkūrėja


Man buvo svarbu, kad agresyviai nespaustų bei nenukreipinėtų man viduje nenorima kryptimi. Augti yra daug būdų, aš noriu ramiai, lėtai, tvariai ir savo tempu. Išėjau su sutvarkytais klientų starto procesais, išgrynintomis paslaugomis ir kitokiu požiūriu į savo verslą. Tie žingsneliai atrodė maži, organiški, nepastebimi, tačiau atsigręžus atgal – pokyčiai dideli bei pelningi. Per mentorystę naudingiausia buvo, kad netikėtose vietose pirštu parodei, kur jų nebrėžiau. Tikrai nebūčiau pati susipratusi, atrodė ar dėl smulkmenų verta drumsti vandenį. Dabar, pritaikiusi taktikas jaučiu, ‘ant kiek’ daugiau energijos bei įkvėpimo turiu. Darsyk ačiū! Rekomenduoju tave norintiems, kad būtų įsiklausoma į juos 🙂 Ir taip pat siekiantiems proveržio versle.

EglėReklamos specialistė ir agentūros įkūrėja

Dažniausiai užduodami klausimai


Kviečiu išsigryninti idėją, susidėlioti pamatą jūsų veiklos startui ir numatyti artimiausius žingsnius su sukurtais įrankiais, sesijomis ir dirbtuvėmis – https://jahanimonika.lt/parduotuve/ Sukurta remiantis realiomis verslų strategijomis, patirtimi turint 4 nuosavas veiklas ir dirbant 7+ metų su solo bei smulkiaisiais verslais.

Šiuo metu esamos paslaugos, tinkamos kūrėjams, solo ir smulkiesiems verslams:

· Mentorystės dviejų tipų: 3/4/6 mėnesių trukmės

· Individualios strateginės sesijos 2 val. + su galimybe gauti individualią 12 mėn. strategiją orientuotą į veiklos augimą

Ne, šių paslaugų neteikiu. Taip pat, nekonsultuoju teisiniais ir verslo formų bei mokesčių klausimais.

Įsigijant mentorystės paketą, mokama kas mėnesį, kitoms paslaugoms – netaikoma.

Jūsų veiklos analizė bus atliekama, bet niekuomet neišgirsite, kad kažką padarėte blogai – atliksime patobulinimus, kad paprasčiausiai būtų geriau 🙂

Strategijos veiksmingumas priklauso nuo įdedamo indėlio, skiriamo laiko, užduočių atlikimo, testavimo proceso ir rinkos pažinimo. Jei matome, kad neveikia kažkuris būdas – nieko nelaukę, keičiame ir išbandome kitą.

Veiklios moterys dirbančios sau ir smulkusis verslas:

· Norintys išsiugdyti planavimo įpročius;

· Neatradę veiklos išskirtinimų ir stiprybių;

· Iki šiol nedirbę su veiklos strategija;

· Norintys praplėsti veiklą – už soc. tinklų ribų;

· Norintys pagerinti pardavimus ir susikurti stabilumą;

· Svajojantys apie plėtrą, didesnį žinomumą ir naujas galimybes;

· Neturintys veiklos pamatų ir nepakankamai gerai pažįstantys savo potencialius klientus.

Rekomenduoju mentorystę arba konsultaciją. Sudarysime (arba atnaujinsime) jūsų veiklos strategiją. Peržvelgsime kuriose srityse jaučiamas sąstingis ir įnešime daugiau įkvėpimo, kūrybiškumo ir naujo žvilgsnio į produktą, klientą bei save. Realius rezultatus pamatysite – mentorystės metu.

Šiuo metu registracija mentorystėms sustabdyta iki 2024 m. vasaros.

Nereikėtų nerimauti: prieš priimant sprendimą – ar galime dirbti kartu, susirašysime arba susiskambinsime nuotoliniam 20 min. skambučiui, kur mums paprastai ir laisvai bendraujant, paaiškės esami iššūkiai.

1) Atidžiai išanalizuoju kiekvieno kliento veiklos rinką ir parenku tokius sprendimus, kurie tiktų jų veiklai ir gyvenimo būdui.

2) Didelį dėmesį skiriu asmeniniam augimui ir psichologijai.

3) Užduodu taiklius klausimus ir su empatija žiūriu į kiekvieną situaciją bei žmogų.

4) Man svarbi bendruomenė, kuriama vertė, sąmoningi verslo sprendimai ir smagus procesas, teikiantis malonumą.

5) Mano stipriosios kryptys – planavimas, pardavimai, komunikacija, bendradarbiavimai ir strateginės analizės.

Kviečiu paskaityti tikrus klienčių atsiliepimus apie darbą drauge – puslapio viršuje.